ახალი აბრეშუმის გზის გეგმის დახატვა და მოგების მომავლის აშენება Uzbekistan– ის პოლიტიკურ და საქმიანი დელეგაცია უზბეკეთიდან
ცოტა ხნის წინ, ჩინეთსა და უზბეკეთს შორის თანამშრომლობის გაღრმავების ფონზე, უზბეკეთის სამარკანდის პროვინციის გუბერნატორის მოადგილე რუსტამ კობილოვი, ხელმძღვანელობდა პოლიტიკურ და საქმიანი დელეგაციას ტაისიმს. ეს ვიზიტი მიზნად ისახავდა ორმხრივი თანამშრომლობის კიდევ უფრო განვითარებას "ქამრებისა და გზის" ინიციატივის ფარგლებში. დელეგაცია მიიღო Tysim- ის თავმჯდომარემ, Xin Peng– მა და Zhang Xiaodong– მა, Wuxi– ის საზღვრის ელექტრონული კომერციის მცირე და საშუალო საწარმოთა სავაჭრო პალატის პრეზიდენტმა, რაც ხაზს უსვამს თანამშრომლობის ძლიერ პოტენციალს და WIXI– ს განვითარების საერთო ხედვას Wuxi– სა და Samarkand Province– ს შორის.
ახალი აბრეშუმის გზის დახატვა 1
დელეგაციამ მოინახულა ტაისიმის წარმოების სემინარი, რომელმაც უფრო ღრმად გააცნობიერა კომპანიის წამყვანი ტექნოლოგია და წარმოების შესაძლებლობები პილინგის სამშენებლო ინდუსტრიაში. უზბეკის დელეგაციამ დიდი ინტერესი გამოთქვა Tysim– ის მაღალი ხარისხის მბრუნავი ბურღვის გაყალბებით, როგორც Caterpillar Chassis– ით, ასევე მისი დამოუკიდებლად განვითარებული მცირე მბრუნავი ბურღვის გაყალბებები, განსაკუთრებით მათი განაცხადის პერსპექტივები ინფრასტრუქტურის მშენებლობაში. ამ პროდუქტებმა უკვე დაინახეს წარმატებული გამოყენება უზბეკის ბაზარზე, Tashkent Transporting Hub Project– ით, რომელსაც უზბეკის პრეზიდენტი მირზიოიევი ეწვია, რომელიც პირველ მაგალითს ასრულებს.